Управління громадськими проектами “Давай Зміни!” для малих міст

Главная/Анонс, Конкурс, Можливості для молоді, Новости/Управління громадськими проектами “Давай Зміни!” для малих міст

Управління громадськими проектами “Давай Зміни!” для малих міст

Відкрито набір на програму “Управління громадськими проектами “Давай Зміни!” для малих міст.

Якщо вам не байдуже, що відбувається навколо і ви готові інвестувати час у створення комфортного простору для життя – запрошуємо вас до середовища активних громадян.

Унікальна програма з підготовки менеджерів громадських ініціатив допоможе зрозуміти, планувати та реалізувати найсміливіші ідеї з реалізації змін у своїх громадах.

 

Під час навчання ви:

— почуєте досвід ТОП-менеджерів успішних українських компаній та лідерів ефективних  громадських ініціатив

— познайомитесь з внутрішньою екосистемою та принципами управління комерційних і неприбуткових організацій

— відвідаєте різноманітні куточки України та познайомитесь з місцевими змінотворцями

— отримаєте можливість відвідати Берлін та дізнаєтесь про досвід Німеччини (знання іноземної мови не є обов’язковим)

 

Серед компаній, які стали партнерами проекту в минулому році, – Nestle Ukraine, Sigma Software, Холдинг емоцій Fest Lokal, Центр Шептицького, УАЛ Харків. В цьому році на учасників чекають гості з не менш цікавих платформ та організацій.

Основні теми програми навчання – креативне мислення та розробка ідей; стратегічне планування та управління проектами; командотворення; ораторське мистецтво та мистецтво проведення презентацій; робота зі ЗМІ; тайм-менеджмент; інструменти громадського захисту та впливу на владу.

Цього року до участі у програмі “Давай зміни!” запрошується молодь (18-34 роки) з малих міст та селищ Центральної України (Вінницька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська, Черкаська, Житомирська, Київська, Чернігівська, Сумська області). Перевага надаватиметься учасникам, які подаватимуться командою (від 2-х осіб).

Всі бажаючі взяти участь мають заповнити анкету за цим посиланням (https://cutt.ly/KtoSRN). Кінцевий термін подачі заявок – 26 червня.

Для отримання додаткової інформації пишіть на скриньку проекту “Давай зміни!”:

Davayzminy@gmail.com, або у наших групах в Facebook чи Instagram. Крім цього, шукайте FAQ з відповідями на найпоширеніші запитання на нашому сайті http://osu.org.ua та в соціальних мережах.

—————————————————————————

Проект реалізовується командою Громадської організації “Відкритий простір” за підтримки Global Project Partners e.V. в рамках програми “Східне партнерство” від Міністерства Закордонних Справ Німеччини (Federal Foreign Office)

About the Author:

Оставить комментарий