Vernadsky Challenge – конкурс інженерних стартапів із призовим фондом 2 мільйони гривень

Главная/Конкурс, Можливості для молоді, Новини/Vernadsky Challenge – конкурс інженерних стартапів із призовим фондом 2 мільйони гривень

Vernadsky Challenge – конкурс інженерних стартапів із призовим фондом 2 мільйони гривень

Команди з найбільш перспективними ідеями отримають грант на розвиток стартапу в еквіваленті 2 млн грн. У конкурсі можуть взяти участь проекти на різних стадіях: від ідеї до робочого прототипу.

У фокусі інтересів:

  • space technologies: ракети, системи для запуску, супутники, космічна інженерія
  • active bioelectronics: біотехнології в медицині, протези та екзоскелети, медичні гаджети, медичне устаткування

Vernadsky Challenge проводиться з 2015 року за ініціативою мецената, засновника Noosphere Макса Полякова.

Мета конкурсу — допомогти талановитим інженерам розвивати інноваційні продукти. За цей час переможці отримали 7 млн грантових коштів. 7 з 10 переможців Vernadsky Challenge, пройшовши “школу конкурсу”, стали учасниками CES та TechCrunch Disrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів. 21 з 34 проектів-фіналістів досягли стадії прототипування чи виробництва

Щоб взяти участь у конкурсі, завантажте заявку на сайті vernadskychallenge.com, заповніть її та надішліть на talent@vernadskychallenge.com.

Заявки приймаються до 20 березня 2019 року. Фінал, до якого увійдуть 10 найкращих проектів,  відбудеться 17-18 квітня у рамках Noosphere Space Summit.

Не втрачайте можливості отримати не лише грант, але й експертну оцінку, а також доступ до інноваційної науково-технічної бази Noosphere.
Деталі читай на сайті: vernadskychallenge.comVCh4-minVCh5-min

About the Author:

Оставить комментарий