Відбудеться акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Главная/Анонс, Новини, Новости/Відбудеться акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Відбудеться акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня о 14.00 на Соборній площі розпочнеться акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.
Акція спрямована на підвищення поінформованості населення щодо видів торгівлі людьми, актуалізацію важливості надання допомоги особам, які опинилися в подібній ситуації та привернення уваги до проблем пов’язаних з ними.

Після зачитування декларації свободи та виступів спікерів, учасники пройдуть пішою ходою до площі «Дружба народів».
Мовчазна та мирна хода цього дня проходитиме вже шостий рік поспіль, аби захистити мільйони чоловіків, жінок та дітей, які зараз перебувають у рабстві. Минулого року до акції приєдналося 400 міст в 50 країнах світу. В Україні в 2019 році до цієї благородної акції долучаються усі обласні центри та міста країни. Небайдужі громадяни вийдуть на вулиці своїх міст аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.
Акція буде проведена за підтримки представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції, Благодійної організації «100% життя Черкаси», Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.
Сучасне рабство – це міжнародний злочин, який вражає усі нації та впливає на людей усіх рівнів достатку. Істина полягає в тому, що без усвідомлення проблеми її важко подолати. Ми щиро бажаємо через акцію «Walk for Freedom/Хода за свободу» розвивати діалоги, які будуть сприяти покращенню підтримки постраждалих та переслідуванню торговців людьми на глобальному рівні.

About the Author:

Оставить комментарий