Відбулася екоподія ПростірЕкоСвідомості

Главная/Новини, Новости/Відбулася екоподія ПростірЕкоСвідомості

Відбулася екоподія ПростірЕкоСвідомості

Привіт, друзі! У нас в Молодіжний Центр відбулася надзвичайна екоподія ПростірЕкоСвідомості !)

Громадська організація icity.che разом із d6_nature провели першу екологічну лекцію в межах проєкту #ПростірЕкоСвідомості.

Спікер еколог Vadim Zhulenko розповів про шкоду від використання мікропластику, зокрема блискіток, різноманітних хлопавок та прикрас. Далі надав учасникам цінні поради щодо раціонального використання пластику та презентував свій екологічний проєкт «D6 Nature», який вирішує проблеми диких тварин міста.

Публікуємо спеціально для Вас декілька цікавих тез та порад з нашої еколекції!

Не купуйте хлопавки з пласниковою начинкою, блискітки та вироби з ними. Яскраві хвилини нашого життя, прикрашені хлопавкою з різнокольоровими шматочками, не мають коштувати життя багатьох тварин.

Смерть від чайного пакетику тепер не жарт, адже при 70 градусах полімерна структура пластику починає ламатися, і утворюються мікрочасточки пластику які можуть назавжди залишитись в нашому організмі. До речі, такі чайні пакетики не розкладаються.

Завжди думайте про альтернативу ваших покупок. Краще купити товар без індивідуальної упаковки, аніж придбати красиво упакований товар, який через декілька годин перетвориться на вміст вашої сміттєвого кошика.

About the Author:

Оставить комментарий