Відбулася екскурсія молоді в Черкаську міську раду

Главная/Новини, Новости, Черкаський обласний молодіжний центр праці/Відбулася екскурсія молоді в Черкаську міську раду

Відбулася екскурсія молоді в Черкаську міську раду

😉 😊 Друзі, привіт) У нас просто мегакласні новини для Вас.

📍 27 травня

🏦.

🖊 Екскурсія відбулася з метою отримання молоддю нових знань щодо сучасного процесу державотворення, а також мотивації молоді до громадської та політичної активності. Зустріч провів перший заступник міського голови 🗣 Юрій Ботнар.

🔗 Більше 40 активістів мали змогу дізнатися про структуру Черкаська міська рада, зустрітися з мером міста Анатолій Бондаренко — міський голова Черкас та поставити йому запитання. Мер міста дав відповіді на запитання, які цікавили присутніх та зробив фото з молоддю 📷.

📝 Родзинкою зустрічі було написання звернення щодо питання, яке цікавить молодь. Після цього активісти разом з Юрій Ботнарпопрямували шляхом, яке «проходить» звернення до етапу його ухвалення .

 У ході цієї «естафети» молодь мала можливість роздивитися дизайн Черкаська міська рада зсередини, а перший заступник міського голови розповідав все, що цікавило молодих людей .

🔑 Не оминули й кабінет самого Юрій Ботнар, куди він запросив звертатися з усіх питань, які хвилюватимуть людей 📨.

🔖 Наостанок молодь побувала в сесійній залі, де мали можливість поспілкуватися у формі «запитання-відповідь» .

📌 Юрій Андрійович відповів на запитання про участь молоді у прийнятті рішень, можливість молодих людей стажуватися в органах місцевого самоврядування, детельно розповів про процес бюджетування міста та запросив до Академія політичної альтернативи, яка проходитиме в Черкасах з цього вересня 🔜.

About the Author:

Оставить комментарий