«Гарбузову» вечірку провели в Молодіжному Центрі

Главная/Новини, Новости/«Гарбузову» вечірку провели в Молодіжному Центрі

«Гарбузову» вечірку провели в Молодіжному Центрі

Тематичну вечірку провели в Черкаському обласному молодіжному ресурсному центру. На вході учасників зустрічали представники #Команди_мрії_МРЦ і дарували оригінальні передбачення. За його кольором надалі гості об’єдналися у дві команди.

Спершу учасники познайомилися, розповідали про актуальні захоплення та очікування щодо заходу. Далі отримали завдання придумати назву команди, візуально її зобразити, обрати капітана, сформулювати слоган і презентувати свою команду.

У результаті впродовж вечірки дві команди – «Кицюньки» та «Сонце в кишені» – змагалися за першість у конкурсах та креативних завданнях, серед яких були:

• Солодкий квест «Sweet Life». Гравці шукали, заховані в кімнатах #Будинок_мрії_МРЦ, цукерки різних видів та кольорів!

• Креативне змагання «Лего Скелетона». Із 10 звичайних спагетин, трьох маркерів, метру клейкої малярного стрічки та наклейки Молодіжний Центр гравці мали скласти найвищу вежу, яка б при цьому протрималася 3 секунди після сигналу про завершення її будівництва.

• Гра «Мисливці за привидами». Учасники двох команд змагалися у полюванні на «надприродне» – мали збити м’ячем якнайбільше «кеглів» з зображеннями привидів.
На завершення учасники спробували себе у ролі агентів 007: за 5 хвилин виконали «Місію нездійсненну».

У процесі її проходження гравці мали порахувати всі сходинки Молодіжному Центрі, назвати всі країни, у яких побували учасники команди, «вишикуватися» без слів в ряд відповідно до дати народження, заспівати пісню в прямій трансляції в «Instagram» та зробити креативне командне фото.

«Я в захваті від цієї тематичної вечірки. Мені дуже сподобалося працювати в команді. Особливо цікаво було брати участь в солодкому квесті та збивати м’ячем «привидів». Окрема подяка #Команді_мрії_МРЦ за круті подарунки!»- , зазначила учасниця вечірки Зоя Кучерявенко.

About the Author:

Оставить комментарий