Відбулася перша лекція в межах проекту «Skills Lab: власна справа»

Главная/Новини, Новости/Відбулася перша лекція в межах проекту «Skills Lab: власна справа»

Відбулася перша лекція в межах проекту «Skills Lab: власна справа»

😊 Привіт друзі! Ловіть новий меседж 💌 від нас.
2 липня відбулося перше заняття у межах проекту 🖍 .

🗣 Рефлексія та пошук натхнення — ось про що розповідали лектори Валентин Марковский та Іван Іскімжі.

📌 Зокрема Валентин Марковский — засноник і СЕО дисконтної мережі «ФАЙНЕ МІСТО» 📲 розповів учасникам проекту про:
 Ikigai — сенс життя по-японськи. У цій системі є чотири ключових запитань, які дозволять кожному дізнатися у яке русло потрібно направити свій потенціал, щоб бізнес-ідея втілилась у життя (Що я люблю?, Що я вмію?, Що потрібно людям? і На чому можна заробляти?).
🔸 Вибір ніші. Цей пункт вміщує в собі два поняття:
Внутрішня орієнтація, тобто те, чим ви хочете займатися, ваші здібності від природи — soft skills, і компетенції, які можна здобути — hard skills;
🔸 Зовнішні причини — сфери бізнесу, які перспективні та розвиваються зараз і будуть затребувані в майбутньому. Це передбачає аналіз ринку, конкурентів у вашій сфері діяльності та моніторинг тенденцій.
 Оцінку конкурентів, як один з найважливіших кроків для успішного створення бізнесу. Потрібно регулярно аналізувати та моніторити роботу конкурентів та свою, шукати у них плюси та мінуси, брати щось на озброєння, а щось навпаки — не повторювати помилок інших.
 ККД. Усім відома величина під назвою коефіцієнт корисної дії у бізнесі працює так: потрібно зосередитися на своїй основній роботі та витрачати всі сили у тому напрямку, правильно визначати пріоритети та інвестувати свої знання й навички у майбутній бізнес-проект. Якщо ви захочете робити все й одразу, не делегуватимете свої повноваження та не довірятимете роботу своїм співробітникам, то відношення загальних енергетичних витрат значно переважить над виконаною роботою.

📖 Також спікер поділився корисним списком книг, які ми опублікуємо в наступному пості 
© Наостанок Валентин процитував Білла Гейтса: «Якщо Вашого бізнесу немає в Інтернеті, то Вас немає в бізнесі».

📍 Іван Іскімжі — власник кав’ярні «ШО ТАМ?»  розповів аудиторії про відкриття власної справи на своєму досвіді та щиро поділився зі слухачами важливими порадами та відповідями на питання:
 де брати стартовий капітал, і як шукати інвесторів?
 як обрати правильне місцерозташування?
 як сформувати фінансову подушку, щоб не «прогоріти»?
 як заохотити команду до продуктивної роботи?
 що робити, щоб гість, тобто клієнт, не пішов від тебе?

 Також Іван поділився досвідом як варто аналізувати ринок та розповів про співвідношення цін, поділився планами на майбутнє.

 Galina Mazur, одна з учасниць проекту запитала Івана про проблеми, які можуть виникнути, коли людини розпочинає свій бізнес. Іван Іскімжівідповів: » Перше з чим виникли проблеми це часові рамки . Через відсутність досвіду ми запланували, що ремонтні роботи будуть три місяці, а насправді вони тривали аж шість. Ми не мали досвіду в спілкуванні з будівельниками та підбором бригади, тому це затягнулося так надовго. Друге — це фінансові ресурси 💸. Потрібно розуміти, що ваші підрахунки можуть суттєво відрізнятися від реальних витрат. Тому раджу відкладати з інвестицій 20% у фінансову подушку. Ну і третє — це моральна навантаженість 😥. Після деякої частини проробленої роботи, в момент, коли буде найважче, не потрібно опускати руки. Згадайте, який шлях ви уже пройшли і знайдіть у собі сили завершити його».

🧷 Також лектор додав, що потрібно навчатися в тому напрямку, який цікавий вам. Адже зараз мережа сповнена відеоуроками, різноманітними курсами та тренінгами, тому варто починати робити щось уже зараз і рухатися тільки вперед!

 Нагадаємо, що наступна лекція відбудеться 4 липня на тему «Ідеї та сучасні тренди. Планування та бізнес-аналіз».

About the Author:

Оставить комментарий