Відбулася зустріч експертів з ГОБ

Відбулася зустріч експертів з ГОБ

📌Традиційна зустріч експертів та місцевих консультантів з Гендерно орієнтоване бюджетування в Україні відбулася 20-21 березня в місті Києві.

Обговорювали:
проміжні результати ґендерного аналізу бюджетних програм в областях;
впровадження та застосування ГОБ в Україні у 2019 році;
методичні рекомендації щодо впровадження та застосування ґендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі (наказ Міністерства фінансів України № 1 від 02.01.2019 року);
міжнародний досвід впровадження ґендерно орієнтованого бюджетування;
подальші кроки у співпраці Проекту ГОБ та Робочих груп з ГОБ в областях та м. Києві.👫

Ґендерні розриви виявлені у багатьох програмах серед галузей соціального захисту та соц. забезпечення, освіти і науки, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я, культури і мистецтва. Спільною роботою в групах експерти та учасники напрацьовували відповідні рекомендації для кожної з областей🗒.

Наша Elena Kudryavtseva представляла 🗣 проміжні результати гендерного бюджетного аналізу програми 📈 підготовки кадрів вищими навчальними закладами І і ІІ рівнів акредитації у Черкаській області на прикладі Черкаський політехнічний технікум та заходи по впровадженню та застосуванню ГОБ в Черкаській області у 2019 році.

Спільна нарада представників Департаменту місцевих бюджетів Міністерства фінансів України та представників Робочих груп з ГОБ в областях та м. Києві щодо проміжних результатів гендерного бюджетного аналізу програм у 2019 запланована на 29-30 травня цього року

About the Author:

Оставить комментарий