Відбулося 5 заняття проекту «Skills Lab: Власна справа»

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости/Відбулося 5 заняття проекту «Skills Lab: Власна справа»

Відбулося 5 заняття проекту «Skills Lab: Власна справа»

😊 Hi, guys! Аж не віриться, що сьогодні відбулося вже 5 заняття проекту «Skills Lab: Власна справа»! Темою цього тренінгу стало SMM-просування та створення сайту, а також фінансування бізне-ідеї.

🔖 На початку наша директорка Елена Кудрявцева, а за сумісництвом і регіональний координатор проекту розповіла учасникам, якою повинна бути успішна презентація Elevator Pitch (промова для ліфта).
Після чого майбутні підприємці пробували доносити свої бізнес-ідеї потенційним «інвесторам» через презентацію себе і унікальності власного стартапу. Найуспішніші «підприємці» отримали «гранти» за найкраще представлення.

Спікером цього заняття була Ірина Коваль (Ірина – засновниця піар-агенції «Semenova-media». Вона розповіла про власні успішно втілені кейси у сфері SMM та надала кожному із учасників корисні поради щодо бізнес-ідей:

«Ви маєте чітко показати, як ви ведете клієнта з точки А в точку Б. Якщо ви цього не зробите, клієнт просто не зрозуміє, яким має бути конкретний результат, який ми йому надамо!»

Далі тренерка провела вправу із формування образу ідеального клієнта, де учасники мали вказати його: стать вік освіту сім’ю рівень доходів географію проживання професію ім’я.

Публікуємо декілька корисних порад для учасників проекту 
від Ірина Семенова

 на власній сторінці завжди чітко формулюйте, ким ви працюєте та чим ви можете бути корисними для своєї аудиторії;
завжди конкретно обирайте цільову нішу;
показуйте людям свою роботу зсередини. Їм зазвичай дуже цікаво, як відбуваються процеси;
подумайте про спеціальний бонус для клієнта, своєрідну «плюшечку»;
пам’ятайте, вдало продумані офлайн заходи можуть приносити навіть більше користувачів, ніж онлайн.

«Свій бренд ви маєте створювати усе своє життя. Якщо ви будете розвиватися, то ваш бренд буде змінюватися разом з вами», – насамкінець наголосила Ірина Коваль.

Наступним спікером заняття була Голова ГО «Cherkasy ІТ Cluster» Anastasiya Negoda. Вона розповіла майбутнім стартаперам про проект розумного годинника, досвід краудфандингу, роботу з венчурними фондами, створення презентації Media Kit та написання Personal Pitch для журналістів.

За словами Anastasiya Negoda, найбільша проблема стартапів – це відсутність фінансування на ранніх етапах. Саме тому молодь вдається до платформ краудфандингу та венчурних фондів, які підтримують сміливі й перспективні ініціативи початківців.

Для того, аби про ваш проект дізналася більша кількість цільових користувачів та інвесторів, необхідно вести цілеспрямовану роботу із журналістами. При цьому презентацію «Media Kit» надсилають тим журналістам, які зацікавилися вашим продуктом. «Personal Pitch» надсилають персоналізованим листом, у заголовку якого ви маєте вмістити ідею і особливість проекту, яка вас вирізняє.

«За три хвилини вам повністю потрібно розповісти інвесторам, яка ідея та місія проекту, яку проблему ви вирішуєте, суть проекту та його основні переваги з-поміж інших», − зазначила Anastasiya Negoda

Засновник Пейнтбол, Черкаси, Пейнтбольний оператор «paintball.ck.ua»Олексій Гапій на власному прикладі розповів про початок бізнесу, особливості його державного і комерційного фінансування та зазначив:

«Людина має свідомо підходити до вибору власної справи, мати точні цифри і бачення. Це вам має подобатися і ви маєте точно розуміти, що ваше життя буде повністю присвячене цій справі!»

🔖 На завершення заняття Елена Кудрявцева презентувала учасникам мету, напрями, особливості роботи Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, його ресурси та можливості, актуальні тренінги та проект «Паспорт волонтера», показала учасникам приклади вдалих презентацій бізнес-проектів та дала завдання до наступного заняття.

 Нагадуємо, останнє шосте заняття на тему «Розвиток та масштабування бізнесу» відбудеться 23 липня. Запрошені спікери – засновниця компанії FoodHacker Елена Семенихина та засноник і СЕО дисконтної мережі Любимый Город Валентин Марковский.

 Проект «Skills Lab: власна справа» відбувається за ініціативи експертної організації Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності»Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine та за підтримки Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України спільно з Молодіжний Центр

#CSRUkraine #UNFPA #CareerHub #SkillsLab #Команда_мрії_МРЦ#Черкаси

About the Author:

Оставить комментарий