Відбулося друге заняття у межах проекту «Skills Lab: власна справа»

Главная/Новини, Новости/Відбулося друге заняття у межах проекту «Skills Lab: власна справа»

Відбулося друге заняття у межах проекту «Skills Lab: власна справа»

😉 Hi guys! Знаю, ви чекали новин від нас📰.
Друге заняття у межах проекту 🖍 «Skills Lab: власна справа» на тему «Ідея та сучасні тренди. Планування та бізнес-аналіз» відбулося 4 липня в Молодіжний Центр 🏫.
 
🧷 На початку наша директорка Elena Kudryavtseva, а за сумісництвом і регіональний координатор проекту провела вправу «Годинник», яка допомогла учасникам краще дізнатися про цінності, особисті та професійні якості одне одного, хобі та захоплення, страхи та кумедні історії, а також краще згуртуватися і познайомитися.
 
🖊 Наступним кроком було спільне обговорення та формування правил. Також учасники висловили свої очікування від проекту 😊 і поділилися тим, чого їм не вистачає для реалізації власної бізнес-ідеї 📑.
 
👤 Далі майбутні підприємці об’єдналися в групи і сформували 4 якості успішного підприємця. Зокрема учасники виділили наступні:
🔸 лідерство;
🔸 тайм-менеджмент;
🔸 креативне і критичне мислення;
🔸 цілеспрямованість;
🔸 професіоналізм;
🔸 комунікабельність;
🔸 упевненість в собі;
🔸 відповідальність;
🔸 ентузіазм.
 
📌 Іван Подолян (Ivan Podolian) — співзасновник громадської організації «Промолодь» та тренер SMRNK — Черкаська Школа Підприємництва поділився зі слухачами своїм досвідом та конкретними практичними кейсами щодо:
правильного формулювання ніші (теми) своєї бізнес-ідеї (конкретний продукт чи послуга, цільва група споживачів, точна географія);
груп та критеріїв оцінки (надійність проекту та мінімум ризиків, кількість грошей в ніші);
критеріїв гостроти потреби людей (Must have (повинен мати) чи Nice to have (добре б мати);
циклу угоди (скільки часу проходить від першої вашої пропозиції до моменту отримання оплати. Якщо до 2-х тижнів, то ОК, якщо більше — не ОК);
оцінки об’єму видимого ринку (помічники в аналізі ринку — Serpstat.com, Keywordtool.io, GoogleAds);
спільноти (складаєте список ключових слів і спільнот у своїй темі (ніші), шукаєте ТОП- 5 за кількістю і виписуєте назви в таблиці).
 
🔖 Також лектор провів інтерактивні вправи з учасниками «Кому треба?» та «Що гуглять?»
 
За словами Іван Подолян (Ivan Podolian) потрібно обирати вузьку тему своєї ідеї та аудиторію, тоді конкуренція буде значно менша, а відсоток успішності вашого бізнесу зросте.
 
💲 Наприкінці заняття Elena Kudryavtseva провела вправу «Стодоларова година» у якій учасники мали за 10 хвилин прописати усі можливі варіанти як за годину заробити 100 доларів. Варіанти були найрізноманітніші та дуже креативні, деякі з них були навіть крейзі 🙂
 
🗒 За традицією наша Elena Kudryavtseva задала майбутнім підприємцям завдання додому попрацювати з бізнес-блокнотом, почитати цікаві статті, переглянути відео, написати список сфер, якими цікавляться учасники та проаналізувати свою ідею за допомогою SWOT-аналізу.
 
P.S. Додаю ще одну книгу для прочитання — «Стартап на 100 доларів. Як перетворити хобі на бізнес» Кріс Гільбо.
 
Нагадаємо, що наступна лекція відбудеться 9 липня на тему «Юридичні аспекти та фінансова грамотність. Презентація бізнес-ідеї» 😉

About the Author:

Оставить комментарий