Відбулося нагородження найактивніших учасників бізнес-курсу «MESH»

Главная/Новини, Новости, Черкаський обласний молодіжний центр праці/Відбулося нагородження найактивніших учасників бізнес-курсу «MESH»

Відбулося нагородження найактивніших учасників бізнес-курсу «MESH»

😊 Друзі привіт! Хочемо поділитися з вами дуже хорошою новиною 🔝.

📌 22 травня відбулося нагородження найактивніших учасників бізнес-курсу «MESH» в приміщенні 🏢 ОРАНТА НАСК.

🔹 Наші фахівці 👫 з інформаційно-консультативної роботи Nikolas Maxioma та Tanya Doloshicka отримали сертифікати 📜про успішне завершення навчання та поділилися враженнями від курсу, як і всі учасники.

🔖 А Elena Kudryavtseva привітала всіх учасників 👏 та розповіла 📢про ресурсні можливості підтримки проектів у Молодіжний Центр: «Дуже приємно, що учасники висловили такі позитивні та натхненні враження від проекту🙂. Найбільшою перевагою цього бізнес-курсу було те, що спікери розповідали реальні історії свого успіху, давали практичні поради та ділилися власним досвідом 💱. Тепер важливо, щоб ті знання та поради ви втілили у своєму житті та реалізували у своїх проектах 📋. Якщо ви просто зараз зробите перший крок на шляху до втілення своєї мрії — то навчання дійсно дасть свої плоди, а #Команда_мрії_МРЦдопоможе вам у цьому 💎. Бажаю всім мріяти, розвиватися і об’єднуватися 👍. Шукайте нові знайомства, розпочинайте партнерства, відвідуйте такі заходи та всебічно розвивайтеся, адже пізнаючи щось нове, ви пізнаєте себе і відкриваєте нові можливості» 😉😃

🔗 Мегакруті спікери Елена Куценко та Владимир Лисовенко також привітали учасників, дали слушні поради та побажали всім успіху 💸.

📍 Усі бажаючі також мали змогу представити 🗣 свої стартапи та отримати підтримку аудиторії. Найцікавіші з ідей: створення індивідуального якісного одягу 👕, арт-майданчик 🎨 для талановитої молоді та соціальних ідей , клуб з обміну досвідом 🔁 «Зв’язок поколінь» та екологічний фестиваль .

 Наостанок Владимир Лисовенко запропонував перевірити свій стартап на життєздатність, щоб спрямувати свою ідею у правильне русло за допомогою чотирьох запитань:
 Навіщо Вам цей стартап, ідея чи проект?
(Кінцева ціль: отримання прибутку, задоволення якогось інтересу, хобі, благодійність, відпочинок, навчання…).
 Що для цього потрібно?
(Гроші, знайомства, офіс, контакти, МРЦ).
 Де це знайти?

 Діяти!👍

About the Author:

Оставить комментарий