Відбулося третє заняття в межах проекту «Skills Lab: власна справа»

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости/Відбулося третє заняття в межах проекту «Skills Lab: власна справа»

Відбулося третє заняття в межах проекту «Skills Lab: власна справа»

😉 Привіт, друзі! Учора, 9 липня в Молодіжний Центр відбулося третє заняття в межах проекту 🖍 «Skills Lab: власна справа» на тему «Презентація бізнес-ідеї. Юридичні аспекти та фінансова грамотність». 🏫

📌Про свою креативну бізнес-ідею, етапи її розробки та особливості втілення в життя розповіла Olga Bashtovenko – засновниця Mifida — fashion day. Cherkassy, модельної школи та шоу-руму дизайнерського одягу.

Спікер пояснила учасникам, як створити вдалу презентацію власного проекту, де та які саме види реклами найкраще розміщувати в Черкасах та як бути привабливими для інвесторів.
Як зауважила спікер проекту «не потрібно володіти всім світом, а треба завоювати конкретну цільову аудиторію!»

Публікуємо поради від Olga Bashtovenko щодо якісної презентації власної справи та взаємодії з інвестором:

🔸 За 10-15 хвилин ви маєте «зарядити» людину. Максимальна кількість слайдів вашої презентації – 15. Кожен слайд намагайтеся максимально обґрунтовувати та наповнити змістом.
🔸 У презентації зазначте, на кого продукт орієнтований і для кого він розроблений. Також визначте його вартість у форматі «від…і…до».
🔸 Назва вашого стартапу на першому слайді має бути авторською і короткою. Це дасть змогу аудиторії її швидше запам’ятати.
🔸 Декілька слайдів потрібно присвятити безпосередній презентації продукту.
🔸 Обов’язково вкажіть, чим саме ви можете зацікавити потенційного інвестора. Ви можете запропонувати йому індивідуальні умови. При цьому цінові критерії для інвестора і споживача послуг мають бути на одному рівні.
🔸 Окремо зазначте, які сегменти реклами задієте і скільки людей про вас дізнаються.
🔸 На останньому слайді вкажіть вашу контактну інформацію.
🔸 Перед тим, як звертатися зі своєю пропозицією до інвестора, покажіть презентацію людям, які займаються власним бізнесом.
🔸 Після презентації проекту не вимагайте від інвестора миттєвої відповіді. Дайте людині трішки часу подумати.

🔖«За 5 хвилин ви маєте презентувати свою бізнес-ідею так, щоб надихнути інвесторів своїм проектом. Чим більше ви «горите» своїм проектом, тим більше шансів, що вам повірять і підтримають як морально, так і матеріально!», – зазначила спікер проекту «Skills Lab: власна справа» Olga Bashtovenko.

👉Наступну частину заняття провів корпоративний юрист та молодий підприємець Олександр Курявий. Він розповів учасникам про правові моменти впровадження та ведення власного бізнесу.

Зокрема спікер пояснив майбутнім підприємцям різні форми прибуткових організацій (фізична особа підприємця, юридична особа, товариство з обмеженою відповідальністю, акціонерне товариство, холдинги та корпорації), а також неприбуткових, до яких належать громадські організації та спілки, благодійні та релігійні організації, політичні партії, ОСББ й кооперативи.

😎Під керівництвом Олександр Курявий учасники програми об’єдналися в п’ять команд і спробували продумати форму, мету, напрямки власної діяльності, а також заповнювали установчі документи для створення організації.
😃При цьому, члени кожної команди мали за інтересами розподілити між собою ролі маркетолога, юриста, програміста, SMM-спеціаліста та інвестора.

А наші Елена Кудрявцева та Оленка Левченко за допомогою вправ на командотворення та цікавих енерджайзерів створили для учасників дружню атмосферу та гарний настрій.

Нагадаємо, наступна лекція відбудеться вже завтра, 11 липня, на тему «Дослідження цільової аудиторії та маркетинг». Її проведе Віктор Євпак.👏

Проект «Skills Lab: власна справа» відбувається за ініціативи експертної організації Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності»Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine та за підтримки Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України у співпраці з Молодіжний Центр

#CSRUkraine #UNFPA #CareerHub #SkillsLab #Команда_мрії_МРЦ#Черкаси

About the Author:

Оставить комментарий