Відбувся безкоштовний показ фільму «Жінка в полоні»

Главная/Новини, Новости/Відбувся безкоштовний показ фільму «Жінка в полоні»

Відбувся безкоштовний показ фільму «Жінка в полоні»

Hey, guys)
🔗 30 липня у Черкаси Дніпроплаза відбувся безкоштовний показ фільму «Жінка в полоні» у межах акції #протиДІЙ_ТоргівліЛюдьми.

🚹 Захід приурочений до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми. Показ фільму відбувся одночасно в 24 областях України.

🎞 «Жінка в полоні» — це фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. 11 років Маріш провела в рабстві у звичайній угорській сім’ї середнього класу. Її позбавили документів, будь-якої власності, рідної доньки і навіть імені. Драматична історія Маріш свідчить, наскільки близькою і водночас незримою є проблема сучасного рабства. Після двох років зйомок вона збирається з духом і розказує про свій план: «Я втечу». У фільмі простежений героїчний шлях Едіт (справжнє ім’я жінки) назад до свободи.

Зал був заповнений, а людей переповнювали емоції.
© «У певний момент фільму я заплакала. Це був епізод, коли показували як ця хазяйка жорстоко поводиться з Маріш. Я була здивована наскільки жорстокими і корисливими можуть бути люди, щоб свідомо використовувати жінку як рабсилу. І в той момент, я усвідомила, що Маріш настільки загнали в роль «рабині», що вона уже не може за себе постояти», — ділиться враженнями глядачка.

 Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів:
 527
 0-800-505-501
 www.527.org.ua

About the Author:

Оставить комментарий