Відбувся крутий молодіжний тренінг «У пошуках ідей»

Главная/Новини, Новости/Відбувся крутий молодіжний тренінг «У пошуках ідей»

Відбувся крутий молодіжний тренінг «У пошуках ідей»

😊 Hi, guys!
Учора 9 вересня в Молодіжний Центр відбувся крутий молодіжний тренінг «У пошуках ідей»👍. Його провів наш фахівець з інформаційно-консультативної роботи @Микола Максьома.

📎На початку тренінг учасники познайомилися та зробили ментальну зарядку. @Микола Максьома провів міні-лекторій про креативні ідеї, їхній пошук та переваги такого способу мислення в сучасному світі 🗣.

 Також спікер розповів про загрозу «роботичної конкуренції» 🤖 на сучасному ринку професій. За його словами роботи вже зараз починають замінювати людей у певних сферах діяльності 👩‍🏫.

📌 Наприклад, робот-журналіст та робот-ведучий в Китаї або ж всесвітньовідома робот Софія, яка вже навіть отримала громадянства окремих країн. Щоб бути поза конкуренцією важливо розвивати не лише механічні навички, але й власні креативні здібності

🔖 Далі учасники об’єдналися в команди і виконували вправи для розвитку креативного мислення. Вони мали вигадати по 10 креативних способів використання непотрібних на перший погляд речей
🖇. Командам дісталися: 🔹 пакет для випічки, 🔹консервна банка, 🔹 шнур для бейджа, та 🔹 пуста ємність для вітамінів.

 Після цього кожна команда мала обрати одну – найбільш реалістичну із напрацьованих ідей і за 30 хвилин зняти про неї коротку відеопрезентацію 📽, яка б продемонструвала важливість, унікальність та користь для громади від цієї бізнес-ідеї 💻.

📍 Насамкінець команди провели рефлексію та розповіли #Команда_мрії_МРЦ, чим їм найбільше запам’ятався та сподобався тренінг!)

 Давайте розвивати свої креативні здібності разом! Далі буде… 😉

About the Author:

Оставить комментарий