Відбудеться мегакрутий волонтерський тімбілдинг

Главная/Новини, Новости/Відбудеться мегакрутий волонтерський тімбілдинг

Відбудеться мегакрутий волонтерський тімбілдинг

Ти активний і прагнеш впроваджувати суспільно-корисні зміни? Мрієш знайти однодумців і свою #Команду_мрії? Тоді спеціально для тебе ми готуємо мегакрутий волонтерський тімбілдинг.

Реєструйся ТУТ: https://forms.gle/1nyCqCxrkkXrkCvFA

Це чудова можливість для тебе прокачати власні навички командотворення, волонтерського менеджменту, написання проєктів та ще багато цікавого!

Перша зустріч відбудеться вже 17 грудня в Молодіжному центрі 👈 о 17:30. Прагнемо, аби волонтери міста та області змогли познайомитися за чашкою чаю/кави, поспілкуватися та обмінятися своїм досвідом у затишній атмосфері. Гарантуємо вам яскраві емоції, круті ігри та вправи, а також практичну частину 😉

Координаторкою волонтерського тімбілдингу стане найкраща черкаська волонтерка 2019 року за версією Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, екоактивістка, координаторка волонтерської спільноти у місті — Софія Макаренко. Захід відбудеться за партнерства громадської організації Української Волонтерської Служби.

Вже хочеш взяти участь у нашому крутому тімбілдингу для волонтерів, тоді реєструйся ТУТ: https://forms.gle/1nyCqCxrkkXrkCvFA

P.S. Візьми з собою горнятко, бо ми прагнемо бути екофрендлі! 😊

About the Author:

Оставить комментарий