Відбувся навчальний проекту для молодіжних працівників в Польщі від «Erasmus +»

Главная/Новини, Новости/Відбувся навчальний проекту для молодіжних працівників в Польщі від «Erasmus +»

Відбувся навчальний проекту для молодіжних працівників в Польщі від «Erasmus +»

Привіт, друзі, нещодавно наш Микола Максьома повернувся із навчального проекту для молодіжних працівників в Польщі від «Erasmus +» за сприяння NGO «Initiative Youth Network» ГО «Мережа Ініціативної Молоді» у співпраці з Молодіжний Центр. Протягом 7 днів перебував у невеличкому, але атмосферному і мальовничому містечку Зебжидовіце.

«Для мене цей тренінг став чудовою практикою англійської мови та прокачкою моїх знань та скілів у сфері молодіжної роботи. Також вдалося поспілкуватися з представниками інших країн, пізнати менталітет, погляди на світ, національні звичаї і традиції та особливості їхньої культури», − зазначив спеціаліст Молодіжний Центр.

Перший день тренінгу запам’ятався неймовірними вправами на знайомство, неформальним спілкуванням та різноманіттям учасників, які приїхали із різних країн, зокрема молодіжні працівники із України, Грузії, Естонії, Польщі та Швеції.

Упродовж навчання учасники розігрували круті сценки на різноманітні теми, виконували завдання від крутих фасилітаторів Pavel Vassiljev Ekuna Gogoberishvili рефлексували, створювали круті воркшопи, брали участь в іграх із командотворення і проектного менеджменту.

Серед тем, які молодіжні лідери опрацьовували у процесі тренінгу, були:

• Тімбілдинг
• Молодіжна участь
• Стилі молодіжного лідерства
• Дизайн навчання
• Самооцінка
• Пошук ідеї
• Інструменти для роботи фасилітаторів
• Планування проекту та етапів роботи над ним.

Родзинкою молодіжного тренінгу стала презентація національних страв різних країн. Молодіжні працівники мали змогу спробувати смачні українські, польські, грузинські, естонські та швецькі смаколики.

Одним із найяскравіших вражень стала поїздка до польського містечка Цешин, що на кордоні із Чешською республікою. Учасники проекту змогли навіть перетнути символічний кордон та погуляти сусіднім чешським містом Чески-Тешин.

Після цього молодь відвідала унікальний чайний дім, який ще й працює як творчий простір для молоді, у підземеллі місцевого замку. Учасники проекту дегустували традиційні китайський, в’єтнамський, грузинський та інші смачні чаї.

На завершення проекту представники української делегації Екатерина РоманенкоМикола Максьома та Олена Біланінапідготували тренінг на тему підприємництва та пошуку креативних ідей для власної справи «Upgrade: I.Do.Bussiness»
Учасники тренінгу мали придумати використання для на перший погляд непотрібних речей і створити оригінальну відеопрезентацію своєї бізнес-ідеї.

Дякуємо чудовій українській команді учасників та партнерській NGO «Stella» за круту можливість співпраці з Молодіжний Центр та професійну організацію поїздки на тренінг.

About the Author:

Оставить комментарий