Перший «MEET UP» молодіжної спільноти організували в Черкасах

Главная/Новини, Новости/Перший «MEET UP» молодіжної спільноти організували в Черкасах

Перший «MEET UP» молодіжної спільноти організували в Черкасах

Зустріч молодіжної спільноти Черкас вперше відбулася 12 листопада в «Ambros HUB». Подію підготувала громадська організація Черкаська молодіжна рада.

Подія об’єднала прогресивну молодь Черкащини: активістів та волонтерів, громадських діячів, представників бізнесу та влади. Загалом людей, які впроваджують суспільно-корисні ініціативи та вдосконалюють місто за допомогою своїх проектів та ініціатив. Команда_мрії_МРЦ у складі Олени ЛевченкоТетяни Долошицької та Миколи Максьоми також завітали на цей крутий захід.

Директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Олена Лісова презентувала роботу, напрями діяльності, проєкти та можливості, які надає Молодіжний Центр, анонсувала прогресивний базовий тренінг за програмою «Молодіжний працівник» 15-17 листопада (вже на цьому тижні)

До речі, зареєструватися все ще можна ТУТ:
https://docs.google.com/…/1S1AP9xs-wAwQCaWJusPWBF…/viewform…

Після цього учасники дізналися про проєкт «Активні громадяни» та можливість втілення власних ідей за допомогою міні-грантів від Британської Ради. Особливу увагу привернули слайди про міжнародні молодіжні обміни, рекомендаційні листи та бонуси від команди мрії МРЦ.

 Цікавим було представлення напрямів діяльності Молодіжного Центру у форматі інтерактивного будиночку мрії МРЦ.

Активісти першого «MEET UP молодіжної спільноти Черкас» дізналися про проект «Паспорт волонтера».

«Для наших активістів, волонтерів, друзів #Команда_мрії_МРЦ − це можливість отримувати бонуси за суспільно-корисну діяльність від наших надійних партнерів: FoodHacker, пейнтбольного оператора «paintball.ck.ua», квест-кімнат Questroom, салону краси «Медея», патріотичного виховання Черкащини та багатьох інших», — зазначила Олена Лісова.

Насамкінець наші практиканти розповіли про організацію піжамної вечірки для студентів, до якої вони зараз активно готуються. Вона відбудеться вже 14 листопада о 16:00 в Молодіжному Центрі за адресою Хрещатик 193. Дрес-код: піжама або домашній одяг.

Разом ми класно проведемо час, поспілкуємося та розважимося!)
Від вас потрібен лише хороший настрій і присутність)

About the Author:

Оставить комментарий