Форум «Громада в дії. Грантуємо зміни 5.0» провели в Черкасах

Главная/Новини, Новости/Форум «Громада в дії. Грантуємо зміни 5.0» провели в Черкасах

Форум «Громада в дії. Грантуємо зміни 5.0» провели в Черкасах

П’ятий регіональний форум інститутів громадянського суспільства «Громада в дії. Грантуємо зміни 5.0» відбувся 7 листопада в Центрі підвищення кваліфікації Черкаської облдержадмiнiстрацiї. #Команда_мрії_МРЦ у складі Elena LisovaОленка ЛевченкоTanya DoloshickaNikolas Maxioma та Nataliya Nedilko також взяла участь у форумі і представила свою локацію.

 Цікавим було представлення напрямів діяльності Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру в форматі інтерактивного будиночку мрії МРЦ. Учасники мали змогу відкривати двері різних кімнат будівлі за допомогою унікальних ключиків своїх інтересів і вподобань.

Отже, введемо вас у курс справи і розповімо, що ж було цікавенького на заході:
👉 ярмарок громадських ініціатив, де кожна організація представляла свою локацію;
👉 мотивуючі виступи спікерів, а саме:

1. Вікторія Феофілова з темою «Як запустити імпульсрозвитку громади»;
2. Віктор Таран з темою «Розвиток громадянського суспільства як складова інвестиційної привабливості громад»;
3. Сергій Корнилюк з темою «Розвиток інвестиційного потенціалу громад»;
4. Юрій Путря з темою «Громадська участь: складові для зміцнення взаємодії між владою та громадою»;
5. Анатолій Пархоменко і його виступ на тему «Зміни на селі через залучення громадян до створення органів самоорганізації населення»;
6. Александр Фуркало з темою «Як згуртувати людей в громаді: приклад Бузівської ОТГ»;
👉 майстер-класи та практикуми: «Молодіжні інновації», «Активісти в розвитку громади», «Як в маленькому містечку створити молодіжний хаб», «Громадські консультації», «Як та навіщо пишуть проекти», «Як включити креатив» та «Майстер-клас з виготовлення еко-торб».

🔖 Також відбулися турніри з навчальних ігор: ЕКОгра «Еко-меми: розвиваємо навичку сортування відходів» від Тетяни Ковальчук та гра з вивчення соціальних прав «Країна Гідності» від #Команди_мрії_МРЦ.

🏵 Учасники заходу мали можливість віддати свій голос за локацію, яка найбільше їм сподобалася. Локація Молодіжного Центру ввійшла в число переможців та отртимала приємний подаруночок — сумку для ноутбука.

Як ми завоювали увагу та любов учасників:

 розповіли про діяльність Молодіжного Центру, представили наші можливості та майбутні проекти та поділилися світлинами з незабутніх моментів нашої роботи;
 провели різноманітні конкурси на найкращий пост, запощений відгук і сторіс у соцмережах, а також за рекомендацію на нашій сторіночці у Facebok. За участь учасники виграли круті подаруночки та отримали позитивні емоції;
 облаштували фотозону та зробилу мегакласні фото на згадку;
запропонували гостям випробувати долю та витягти цукерку з передбаченням.

Наостанок відбулося нагородження переможців Ярмарку громадський ініціатив та неформальне спілкування за кавою, де гості ділилися враженнями від заходу та куштували торт.

Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДАПроти КорупціїНАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС«Київський діалог» в СміліДепартамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДАicity.cheПлатформа Громадських ДіалогівЧеркаський Центр розвитку місцевого самоврядуванняМолода ЧеркащинаМолодіжний ЦентрЧеркаська Молодіжна РадаМолодіжна рада «Майбутнє Драбівець»

About the Author:

Оставить комментарий