Відбувся тімбілдинг для волонтерів

Главная/Новини, Новости/Відбувся тімбілдинг для волонтерів

Відбувся тімбілдинг для волонтерів

17 грудня, в Молодіжний Центр провели крутий тімбілдинг для волонтерів. Захід відбувся за партнерства громадської організації Українська Волонтерська Служба.

😎Координаторкою волонтерського тімбілдингу стала найкраща черкаська волонтерка 2019 року за версією Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, екоактивістка, координаторка волонтерської спільноти у місті — Софія Макаренко.

Спершу учасники познайомилися за чашкою чаю/кави, поспілкувалися та мали змогу неформально обмінятися своїм досвідом у затишній атмосфері.

😍Далі учасники прокачували власні навички командотворення за допомогою креативних ігор та завдань💃:

💬— без слів вишикувалися в шеренгу від найменшого досвіду волонтерства до найбільшого;
💬— об’єдналися в дві команди «Апельсинки» і «Мандаринки». Кожен волонтер мав хвилину розповідати про себе та свої захоплення. Інша людина мала виконувати функцію слухача і запам’ятовувати цікаві факти про учасника. Після цього ролі змінювалися.
💬— гра «Вітер дує на…» допомогла учасникам більше дізнатися про спільні інтереси та вподобання учасників волонтерського тімбілдингу;

🧡Директорка Молодіжний Центр Олена Лісова (Elena Lisova) зауважила:
«Молодіжний центр створений для того, щоб допомагати молоді розвиватися! Ми хочемо, щоб волонтерство стало рідним та близьким для Вас. Дуже хочемо створити команду однодумців і бажаємо, щоб Ви знайшли таких людей, на яких зможете покластися, і які завжди допоможуть і підтримають!»

😘Насамкінець учасники зустрічі взяли участь у рефлексії, розповіли про напрями волонтерства та ідеї, які б прагнули реалізувати, а також обмінялися корисними контактами.

🧐Волонтер Vlad Bosenko розповів про власні інтереси та сподівання стосовно зустрічей:
«Особливо мене хвилює тема екології та соціального волонтерства. Сподіваюся, що у нас буде волонтерський проєкт, який ми обговоримо і будемо реалізовувати у процесі наших занять!»💖

About the Author:

Оставить комментарий