Відбувся тренінг по волонтерству та громадській активності

Главная/Новини, Новости/Відбувся тренінг по волонтерству та громадській активності

Відбувся тренінг по волонтерству та громадській активності

😉 Друзі, привіт. Мегакрутий

відбувся 10 липня в Молодіжний Центр 🏣.

👥 Наші тренери Оленка Левченко та Elena Kudryavtseva надихнули своїми розповідями та цікавими вправами усіх присутніх 😊.

🔖 Зокрема, Elena Kudryavtseva розовіла про:
🔸 актуальні можливості та проекти (Активні громадяни, Skills Lab, Найкращі практики волонтерства, Кузня кадрів)
🔸 корисні ресурси ( http://mrc.ck.ua/https://gurt.org.ua/https://www.prostir.ua/https://decentralization.gov.ua/https://diem.studway.com.ua/);
🔸 власний досвід волонтерства закордоном (Грузія, Естонія, Польща) та поділилася зі слухачами реальними порадами та можливостями, які доступні всім охочим абсолютно безкоштовно.

🔗 Elena Kudryavtseva на прикладі власних фото 📷 та розповідей продемонструвала роботу молодіжних центрів та організацій в Естонії Kesklinna noortekeskusKristiine NoortekeskusPõhja-Tallinna NoortekeskusMustamäe Avatud Noortekeskus (MANK)Lasnamäe noortekeskus, у яких вона побувала .

 Також тренерка познайомила молодь з програмою благодійної організації Львівська освітня фундація.
Будуємо Україну разом, які через спільну працю над відновленням домівок для сімей у кризі, мандри та неформальну освіту гуртують українську молодь у мережу активних громадян.

 P.S. До речі, БУР-табір уже розпочав свою роботу в Золотоноші завдяки зусиллям Oxana Chervyakova
Ну і звичайно ж, учасники дізналися про програму Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку Активні Громадяни.

📌 Оленка Левченко провела для юних активістів пізнавальні та мотивуючі вправи 🧩 за допомогою яких визначали якості волонтера, особисті цінності, тренували увагу та уяву, формували компетенції волонтера (знання, вміння та ставлення) та створювали портрет волонтера.

© Тренерки зауважили, що за допомогою волонтерства межі світогляду розширюються до безмежного рівня і ти дізнаєшся про реальні можливості, про які навіть не здогадувався раніше.

📍 Наприкінці учасники поділилися враженнями від тренінгу та за ініціативи наших тренерів створили клуб #Команда_волонтерських_мрій. Тому запрошуємо всіх охочих долучатися до #Команди_волонтерів_МРЦ та творити добро разом з нами! 

About the Author:

Оставить комментарий