Відбувся тренінг від ГО «Лідер Нового Покоління»

Главная/Новини, Новости/Відбувся тренінг від ГО «Лідер Нового Покоління»

Відбувся тренінг від ГО «Лідер Нового Покоління»

📍 Друзі,  2 жовтня в Молодіжний Центр відбувся тренінг від ГО «Лідер Нового Покоління». Протягом чотирьох годин учасники прокачували власні лідерські якості 🗣, з’ясовували невід’ємні складники успіху, навчалися ефективної комунікації та відкривали для себе нові політичні інструменти та філософію 🔎

📢 Спершу голова громадської організації ГО «Лідер Нового Покоління» Марина Гаркава пояснила учасникам, яким має бути сучасний лідер, розповіла про формальне та неформальне лідерство.
За словами спікера, формальний лідер впливає на людей з позиції посади (вожак, керівник), натомість неформальний здійснює вплив за допомогою здібностей, ідей, посилу, тобто мотивує людей настільки, аби вони «пішли» за ним!
👍«Лідерство – це вплив на людину таким чином, щоб вона розкрила свій особистісний потенціал. Потрібно показати кожному члену команди його важливість, аби він «йшов» за ідеєю. За бажання кожна людина може стати лідером. Потрібно лише мати необхідні вміння, навички та якості!», – зауважила спікер проекту.
На тренінгу кожен мав можливість спробувати себе в ролі лідера. Учасники об’єдналися в команди: «лідери сучасності», «керівники», «вожаки». Кожен із них демонстрував власну реакцію в разі провалу їхнього проекту. Ще одним із завдань було проникнення в «коло довіри», яке сформували учасників.

Також публікуємо типи і стилі лідерства від Марина Гаркава :
Підприємець (можливості, мрії, авантюризм)
Євангеліст (згуртовує людей навколо цінностей)
Політик (вміє спілкуватися з різними верствами населення)
Стратег (реалізація ідеї в просторі)
Агент змін (модернізатор)
Польовий командир (авторитарний, жорсткий, безкомпромісний)
Хірург (кризовий менеджер)

👉Наступним спікером стала Angela Boyko – завідувач кафедри політичної філософії ЧДТУ, доктор філософських наук, професор – розповіла про політичну владу, депутатство, структуру партій та правила членства в них, роботу політтехнологів, інструменти та якості молодого політика, а також про політичні дебати.
За словами спікера універсального алгоритму досягнення влади не існує: політика обирає електорат, натомість чиновників призначають. Сама ж політична влада здійснюється на трьох рівнях: політичних партій, громадських об’єднань та органів місцевого самоврядування.
🗣«У суспільстві зараз існує неабиякий попит на вашу щирість. Прагнути посади не соромно, набагато гірше, коли людина не відповідає цій посаді. Тому від щирості ваших цілей та ідей буде залежати ваш успіх як політика!»

📢 Ще один спікер – майстер ораторського мистецтва Світлана Білокінь – розповіла учасникам, як говорити так, щоб тебе чув кожен і продемонструвала приклади цікавих практичних кейсів самопрезентації та ораторської майстерності.
Як зазначає спікер, існують 3 моменти, які впливають на аудиторію:
голос – його гучність та рівень (30% уваги),
текст – зміст, який ми хочемо донести (10%),
«невербаліка» – зовнішній вигляд, жести, міміка (60%).
Також Світлана Білокінь надала учасникам кілька порад для успішного ораторського виступу:
Пауза потрібна для інтриги і концентрації уваги.
Перед виступом обов’язково потрібно розім’яти своє обличчя.
Можна зробити розминку Джима Кері та позитивно налаштуватися на виступ за методом «Yes»
Позбутися страху перед виступом не можна, але можливо навчитися його контролювати з досвідом.
Головне отримати задоволення від процесу.
Вектор уваги має бути сконцентрований на аудиторію.
Тіло має керувати вашими емоціями.
Фрази мають бути не довгими, від одного до семи слів.
Оратор не має говорити монотонно, він має працювати з інтонацією, темпом мовлення.

About the Author:

Оставить комментарий