Відбувся турнір для молоді з соціальних прав людини

Главная/Новини, Новости, Черкаський обласний молодіжний центр праці/Відбувся турнір для молоді з соціальних прав людини

Відбувся турнір для молоді з соціальних прав людини

📍 Турнір із мегакрутої навчальної карткової гри для молоді «Країна Гідності. Вивчення соціальних прав людини» від Ради Європи відбувся 16 травня в Черкаський державний технологічний університет / ЧДТУ. Гру провели в межах Днів Європи в Україні Молодіжний Центр спільно з Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА.

📎 На початку заходу Elena Kudryavtseva​ розповіла учасникам про День Європи: історію цього свята, цікаві факти, пов’язані з ним та запропонувала пройти пізнавальну вікторину на знання Європи. Найбільш обізнані та активні представники команд отримали приємні подаруночки від #Команда_мрії Молодіжний Центр​.

👥 Представник Управління юстиції Юрій Шевченко розповів гравцям про Конвенцію та Європейський суд з прав людини, пояснив учасникам, як відстоювати власні права.

Дядик Ірина з Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДАпривітала учасників турніру з Днем Європи та побажала успіху в грі.

Гравці, як члени парламенту вигаданої однойменної Країни Гідності, вивчали соціальні права через освіту з прав людини, ухвалювали доленосні рішення із соціальної політики і права на найближчі п’ять років.

🖊 Модератором гри та ведучим заходу виступив Max Parkhomenko, функцію фасилітаторів турніру виконували представники #Команда_мрії Молодіжний Центр – Elena KudryavtsevaОленка ЛевченкоTanya Doloshicka.

😉Участь у турнірі з гри «Країна Гідності» взяли команди з різних навчальних закладів міста Черкаси, зокрема студенти Черкаський НаціональнийЧеркаський комерційний технікумЧеркаський політехнічний технікумСпек ЧдтуЧеркаський Державний Бізнес Коледж та учасники проекту «Що я можу зробити для України».

📌Учасники злагоджено працювали в команді, продумували стратегію ухвалення рішень розвитку країни та вчилися дипломатичним шляхом відстовати свою точку зору. Для гравців важливо було зберегти оптимальний баланс між суспільною важливістю рішення та бюджетом на його реалізацію.

📝 Добираючи аргументи для відстоювання власної позиції, учасники гри дізналися чимало корисної інформації про соціальні права та їхні зв’язки з соціальною політикою України.

👍На завершення турніру всі учасники отримали пам’ятні призи від організаторів – грамоти та LED-лампи, а переможців нагородили цінними подарунками – павербанками!

About the Author:

Оставить комментарий