Відкрита реєстрація на лідерську програму для молоді «SDG-Амбасадори»

Главная/Анонс, Можливості для молоді, Новини, Новости/Відкрита реєстрація на лідерську програму для молоді «SDG-Амбасадори»

Відкрита реєстрація на лідерську програму для молоді «SDG-Амбасадори»

🤩 Друзі, експертна організація Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» відкриває реєстрацію на лідерську програму для молоді «SDG-Амбасадори».

🔗 SDG є абревіатурою Цілей сталого розвитку (Sustainable Development Goals), яких світ має досягти до 2030.

💥 Мета Програми – познайомити молодь із SDGs, мотивувати на виконання SDG челенджів від компаній України, за виконання яких отримати почесне звання «SDG-Амбасадор/ка».

👫 Учасники/ці виконуватимуть впродовж трьох місяців SDG челенджі від таких компаній, як Carlsberg, 1+1 media та інших. Серед учасників/ць, які дійдуть до фіналу, буде обрано нових SDG-Амбасадорів. 📅 Протягом місяця амбасадори будуть знайомитися із ТОПами соціально відповідальних компаній в Україні, представниками посольств та міжнародних організацій, представлятимуть Україну на національних та міжнародних заходах 😉

📌 Реєстрація для молоді відкрита до 31 травня – https://forms.gle/wTDwd3KBHYcm6aV2A. Відібрані кандидати отримають лист з підтвердженням до 5 червня.

З Положенням програми можна ознайомитись ТУТ 👇https://drive.google.com/…/1TUvjFoGsHogUlk5fpYMfVDcaUh…/view

About the Author:

Оставить комментарий