Відкрито реєстрацію на конкурс Diamond Challenge for High School Entrepreneurs в Україні

Главная/Анонс, Конкурс, Можливості для молоді, Новини, Новости/Відкрито реєстрацію на конкурс Diamond Challenge for High School Entrepreneurs в Україні

Відкрито реєстрацію на конкурс Diamond Challenge for High School Entrepreneurs в Україні

Українські школярі 14-18 років мають шанс випробувати свій підприємницькій хист і отримати поїздку в США — Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs учетверте оголосив про пошук інноваційних ідей. Можливо, саме ваша ідея вибухне у світі стартапів уже цього року?

Благодійний фонд ICEPP уже вчетверте проводить відбірковий етап конкурсу Diamond Challenge for High School Entrepreneurs, що був започаткований в Університету штату Делавер для підтримки та розвитку молодіжного підприємництва по всьому світу. Цього року у конкурсі бере участь 21 країна світу.

Мета проекту – надати можливість молоді розвивати свій підприємницький хист та сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.

У рамках конкурсу є два напрямки: Business Innovations (традиційний бізнес) та Social Innovations (соціальний бізнес).

Конкурс складається з подання командами підлітків письмово оформленої бізнес ідеї на 5 сторінок та пітч деку (презентації) до 15 слайдів виключно англійською мовою.

Загальні вимоги до учасників:
— вік: від 14 до 18 років;
— учень/учениця загальноосвітньої школи або студент/студентка профільного коледжу, технікуму, училища тощо;
— наявність команди однодумців (від 2 до 4), що разом хочуть створити бізнес;
— хоча б один з учасників володіє англійською мовою не нижче рівня Intermediate та зможе представити бізнес-ідею англійською мовою.

Детальніше про проект та умови участі за посиланням.
Дедлайн: 8 січня 2020 року.

Детальну інфорацію шукайте ТУТ: https://icepp.org.ua/diamond-challenge.html
Контактна особа: Наталія Шкурка — керівниця проектів Благодійного фону ІСЕРР (e-mail: icepp.ngo@gmail.com, тел. +38 066 175 0948)

About the Author:

Оставить комментарий