Відкриття інтерактивної інсталяції про вимушене #життяспочатку

Главная/Анонс, Можливості для молоді, Новини, Новости/Відкриття інтерактивної інсталяції про вимушене #життяспочатку

Відкриття інтерактивної інсталяції про вимушене #життяспочатку

У Києві відбудеться відкриття інтерактивної інсталяції про досвід переселенців.

У п’ятницю, 10 травня 2019 р., відбудеться відкриття інтерактивної інсталяції «Вмісти своє життя у валізу», яка пропонує жителям Києва зануритись у досвід понад 1,5 млн вимушених переселенців з Криму та Донбасу. Детально продуманий простір з елементами квесту та 360-відео змусить відвідувачів за кілька хвилин пережити раптовий від’їзд,пройти контрольно-пропускний пункт, знайти нове помешкання та почати #ЖиттяСпочатку.

Запрошуємо представників медіа, громадських організацій та усіх зацікавлених на офіційне відкриття інсталяції.

Коли? п’ятниця, 10 травня, 11:00–13:00. Вітальна кава з 10:30.

Де? Музей історії Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7

СЕРЕД СПІКЕРІВ

  • Андрій Кулаков, програмний директор ГО «Інтерньюз-Україна»
  • Алім Алієв, програмний директор правозахисної гуманітарної установи «Кримський дім»
  • Віолета Артемчук, координатор гарячої лінії «Донбас СОС»
  • Алевтина Кахідзе, мисткиня, художниця-перформер
  • Олеся Цибулько, керівник експертної групи з питань інтеграції внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих груп Директорату соціальних послуг та інтеграції Міністерства соціальної політики
  • Ілля Суздалєв, переселенець з Донбасу, керівник українського офісу «Белсат»
  • Оксана Вітер, переселенка з Донбасу, координаторка програм «Інтерньюз-Україна»

Реєстрація: http://bit.ly/-10-05

КОНТАКТНІ ОСОБИ

Дмитро Зінчук, тел. 095 085 1884, dzinchuk@internews.ua Катерина Богуславська, тел. 093 145 4473, kboguslavska@internews.ua

Окрім Києва, де інсталяція працюватиме до 27 травня, проект буде представлений у Львові (4–23 червня) та Одесі (11–31 липня).

Ініціатива має на меті сприяти подоланню стереотипів та упереджень, що існують стосовно переселенців, а також поглибити взаєморозуміння між жителями різних регіонів України.

Проект реалізується громадською організацією «Інтерньюз-Україна» за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва Німецького фонду Маршалла.

*«Інтерньюз-Україна» – організація з експертизою на ринку медіа, комунікацій, освіти та консалтингу. Працює у трьох напрямах: розвиток медіа, стратегічні комунікації, інформаційна безпека. Непорушні принципи роботи: інновації, професіоналізм, ефективність. Служити українському суспільству – незмінний пріоритет організації з 1996 року.

Чорноморський фонд регіонального співробітництва Німецького фонду Маршалла (BST)вже більше 10 років сприяє зміцненню регіональної співпраці, громадянського суспільства та демократичних принципів у країнах Чорноморського регіону. Діяльність фонду спрямована на побудову довіри між громадянами та державними установами, залучення громадянського суспільства у врегулювання конфліктів та сприяння розвитку регіональних транскордонних зв’язків у громадських, приватних та некомерційних секторах.*

About the Author:

Оставить комментарий