Волонтерство на Всеукраїнському жіночому фестивалі «Аніма» в Черкасах

Главная/Координатори локацій, Можливості для молоді, Молодіжні лідери Черкащини-2010, Новини, Новости/Волонтерство на Всеукраїнському жіночому фестивалі «Аніма» в Черкасах

Волонтерство на Всеукраїнському жіночому фестивалі «Аніма» в Черкасах

Унікальні знання та історії успіху, трансформаційні ігри, експо-виставки, тематичні фотозони та багато іншого… На цих вихідних активісти Молодіжний Центр − Оленва Гаврильченко, Владислав Босенко та наш Микола Максьома стали волонтерами Всеукраїнського жіночого фестивалю «Аніма» у Черкасах.

В Україні «Аніма» проводять уже 7 років поспіль. Цього разу понад 12 спікерів-експертів розповідали учасникам про свій досвід, самореалізацію та історії успіху в різних сферах. Говорили про стосунки та любов, красу та здоров’я, моду та імідж, гроші, кар’єру та пошук себе.
У процесі фесту наші волонтери допомагали організаторам та на локаціях, налаштовували обладнання та отримали багато досвіду від фесту.
Дякуємо прекрасній Лесі Гайван за запрошення на фестиваль «Аніма» та білети для волонтерів та активістів Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

About the Author:

Оставить комментарий