Волонтери Корпусу Миру повернулися на батьківщину

Главная/Новини, Новости/Волонтери Корпусу Миру повернулися на батьківщину

Волонтери Корпусу Миру повернулися на батьківщину

👋Друзі, ще на початку цього тижня на батьківщину повернулися всі волонтери Корпусу Миру (Peace Corp), які виконували свою місію в Україні.🌻

#Команда_мрії_МРЦ була особисто знайома з двома волонтерами із 🌎Америки – Karter Gordon та Sarah Elizabeth, які провадили свою роботу саме в Черкасах.🧐

👉З Картером представники Молодіжний Центр вперше познайомилися завдяки Elena Shchadnova та громадській організації «Перехрестя», у якій він здійснював власну волонтерську діяльність. Картер став частим гостем центру та крутим другом #Команда_мрії_МРЦ.
👉Сара ж виконувала свою місію в Черкаський державний технологічний університет / ЧДТУ (проводила заняття для студентів англійською).

💬Коли ми дізналися про її приїзд у Черкаси, то організували для обох волонтерів в Молодіжний Центр цікаву презентацію та запросили наших активістів і представників громадських організацій для знайомства, тімбілдингу та неформального спілкування з волонтерами.

Далі – більше! Запрошували Сару на наші тренінги «Активні громадяни» та «Молодіжний працівник» з її презентацією про волонтерські організації та їхню діяльність в Америці.

💖Результатом співпраці Молодіжний Центр та волонетрів став оновлений «English speaking club», який проводила Сара як мовний носій (native speaker) та до якого часто долучався і Картер.

Тому від’їзд волонтерів Корпусу миру став для #Команда_мрії_МРЦ дуже несподіваним та сумним.😢 Проте ми все ж не покладаємо надії, що колись вони повернуться знову: чи то як волонтери, або ж просто як гості нашого міста.😍

#Команда_мрії_МРЦ 🤝вдячна @Karter Gordon та Sarah Elizabeth за Вашу самовіддану працю, що були з нами, допомагали та волонтерили!💎

💌P.S. Представник #Команда_мрії_МРЦ Микола Максьома перед від’їздом волонтерів встиг зустрітися з Картером та Сарою та подарував їм приємні подаруночки (брелоки, стікери та значки) від Молодіжний Центр!)

About the Author:

Оставить комментарий