Волонтери МРЦ: Оксана Мусик

Главная/Новини, Новости, Супергерої/Волонтери МРЦ: Оксана Мусик

Волонтери МРЦ: Оксана Мусик

Сьогодні в нашій рубриці #Волонтери_МРЦ ми розкажемо про Оксана Мусик (Oxana Musyk) — SMM-ницю, активну громадську активістку та волонтерку.

🔹 Розкажи про себе. Де навчаєшся або працюєш і чому саме там?

Цього року я закінчила навчання на графічного дизайнера, проте з вибором спеціальності трохи помилилася і працювати за нею не збираюсь. Також, я заступник голови та керівник відділу SMM у громадській організації Платформа Громадських Діалогів, займаюся волонтерством з дівчатами локальної команди Українська Волонтерська Служба. Трохи особистої інформації — я холерико-сангвінік, оптиміст, люблю вивчати психологію, проводити час з друзями та наодинці.

🔹 Чому почала займатися волонтерством та що це для тебе?

Це було волонтерство на фестивалі короткометражного кіно. Я давно чула про волонтерство і мені було цікаво спробувати щось нове та долучитися до організації заходу. Той досвід дуже мені сподобався, також, мене надихнули вдячні відгуки відвідувачів фестивалю, тож я продовжила цим займатися.

🔹 Назви свої 3 суперсили.

◽️ Затята оптимістка
◽️ Умію переконувати
◽️ Не лише мрію, але і дію.

🔹 Яке твоє кредо ?

Моє кредо — більшість з того, що з нами відбувається — відбувається для того, аби чомусь нас навчити, або принести щось в наше життя. Тому в кожній ситуації намагаюсь побачити або урок, або позитивну сторону.

About the Author:

Оставить комментарий