Всеукраїнська акція «Пам’ятати. Відродити. Зберегти»

Главная/Новини/Всеукраїнська акція «Пам’ятати. Відродити. Зберегти»

Всеукраїнська акція «Пам’ятати. Відродити. Зберегти»

З 7 по 9 жовтня у Львові пройшла Всеукраїнська молодіжна акція «Пам’ятати. Відродити. Зберегти». За підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА до цієї акції долучилися студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького, ЧГТУ, Східноєвропейського університету та представник Молодіжного ресурсного центру. Захід спрямований на підтримку руху молодіжних трудових загонів. Лейтмотив цьогорічної акції – «На межі століть: Події 1914 – 2014 років».

IMG_6519Мета акції — сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, виховання у молодих громадян поваги до національних історичних і культурних цінностей та реалізація молодіжних ініціатив у трудовій сфері.

У перший день для учасників акції відбулась низка цікавих заходів, серед яких виставка стіннівок, творчий конкурс «Візитна картка молодіжного загону «Знайомтесь – це ми!», інтерактивний тренінг «Плануємо спільні заходи акції у 2015 році», а також вечірній дискусії «Історична розвідка «На межі епох: 1914 – 2014 р.р».

Другий день розпочався з екскурсії по Львівському державному університету безпеки життєдіяльності ДСНС України. В університеті молодь прослухала цікаву лекцію про різноманітні види зброї масового ураження та змогла взяти участь у практичних заняттях «Реалії сучасності», які включали в себе інтерактивні вправи та змагання команд за блоками «Надання першої медичної допомоги», «Допомога в надзвичайних ситуаціях», «Громадська інспекція».

Після обіду відбулася іще одна, не менш цікава екскурсія за участю викладачів та курсантів Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного. Учасникам акції продемонстрували фільм про навчання та службу в академії та розповіли як можна вступити до цього навчального закладу. Продовжився захід оглядом навчально-матеріальної бази та соціально-побутової інфраструктури Академії сухопутних військ. Під час відвідин Академії юнакам та дівчатам продемонстрували об’єкти навчально-матеріальної бази, зокрема провідні кафедри навчального закладу, Центр імітаційного моделювання тощо, казарми та їдальню. Окрім того, більше дізнатися про історію вишу вчителі та учні мали можливість, відвідавши музей академії. Велике зацікавлення у молоді викликала експозиція «герої не вмирають», присвячена вихованцям навчального закладу, які брали чи беруть участь в антитерористичній операції на південному сході держави. Своєю потужністю дуже вразила молодь бойова техніка, яка стоїть на озброєнні Сухопутних військ ЗС України та, у якості навчальної, розташована на території закладу.

Молодіжні команди Всеукраїнської акції також взяли участь в упорядкуванні Меморіального комплексу-музею «Личаківський цвинтар», відвідали тематичні дискусії й, безперечно, оглянули Львів.

Учасниками заходу були представники структурних підрозділів з питань молоді (обласного та місцевого/районного рівнів), молодіжних центрів праці, керівники студентських трудових загонів, лідери студентського самоврядування та молодіжних громадських об’єднань. Акція відбувалася під егідою Міністерства молоді та спорту України за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Загалом на територію регіону області прибули молодіжні делегації з 11 областей України (Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Полтавської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської) та міста Києва. До понад 100 учасників Всеукраїнської акції долучилися й представники молодіжних об’єднань з кількох районів Львівщини, зокрема Самбірського, Жовківського, Радехівського.

About the Author:

Оставить комментарий