Всеукраїнський конкурс до Всесвітнього дня прибирання

Главная/Анонс, Новини, Новости, Супергерої/Всеукраїнський конкурс до Всесвітнього дня прибирання

Всеукраїнський конкурс до Всесвітнього дня прибирання

Вигравай подарунок для своєї школи! Приєднуйся до Всесвітнього дня прибирання — найбільшої еко акції планети, яка об’єднає мільйони жителів у 180 країнах. Із 1 вересня стартував всеукраїнський конкурс серед закладів загальної середньої освіти.

Умови участі:

♦️ Опублікуй анонс конкурсу на інформаційних ресурсах навчального закладу із закликом приєднуватися.
 
♦️ Виходь на прибирання з 1 по 19 вересня 2020 року, роби фото «до» та «після» та опублікуй їх в соцмережах із хештегами #побачивприбери #worldcleanupday #schoolrecyclingworld #letsdoitukraine. Рекомендуємо робити індивідуальні та сімейні прибирання, а потім об’єднати результати для перемоги.
 
♦️ Підсумуй результати кількості учасників, кілограмів зібраного сміття та вторинної сировини в онлайн анкету до 22 вересня 2020 року (одна школа – одна анкета).
 
Номінації: найбільша кількість індивідуальних учасників, найбільша кількість сміття зібраного під час Всесвітнього дня прибирання учнями школи, найбільша кількість вторинної сировини зданої на переробку знайденої під час прибирань.
 
Переможці виграють комплекти крісел-мішків для шкільних приміщень, школи учасниці отримають подяки за участь, а найактивніші – дипломи та смачні подарунки, результати 25 вересня 2020 року на сайті та в соціальних мережах «School Recycling World».
 
❗️ Пам’ятай про карантинні обмеження. На локацію вдягай маски, рукавички, антисептики, дотримуйся соціальної дистанції та правил техніки безпеки.
 
Зробимо Україну чистою разом!
 
Деталі акції за лінком: https://schoolrecyclingworld.org/2020/09/01/world-cleanup-day/

About the Author:

Оставить комментарий