Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine»

Главная/Анонс, Можливості для молоді, Новини, Новости/Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine»

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine»

👉 Друзі, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України вже шостий рік поспіль об’єднує громаду, владу, бізнес та засоби масової інформації, щоб привернути увагу до сталого розвитку, соціальної активності в регіонах та об’єднати зусилля для ефективного розвитку молодіжної, соціальної політики, волонтерського руху та корпоративної соціальної відповідальності.

📲 Прямі трансляції з кожного регіону відбуватимуться з 20 травня по 5 червня 2020 року на сторінці www.facebook.com/letsdoitukraineeco.

📌 У Черкаській області обговорення відбудеться 1 червня. Якщо ви бажаєте долучитися до цієї ініціативи, то ви можете зв’язатися з контактною особою Богдан Мельник — bwin9489@gmail.com

🗣 Учасники будуть презентувати кращі регіональні, всеукраїнські та міжнародні ініціативи які будуть реалізовуватись у 2020 році враховуючи карантинні обмеження та сучасні реалії.

💻 Вперше за свою історію Форум стане відкритим для усіх дистанційно в 24 областях, об’єднає понад 500 спікерів. Під час форуму в форматі короткої доповіді учасники зможуть представити свої плани на 2020 рік, адаптовані під сучасні реалії карантинних обмежень.

🔗 Акредитація спікерів відбувається за посиланням https://forms.gle/GvMSE6UxZV3Tszfy5 .

 До участі у заході запрошуються представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів громадянського суспільства, активісти молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, волонтери, лідери учнівського і студентського самоврядування, благодійники, донори.

🔖 Для того щоб стати офіційним Учасником необхідно заповнити онлайн форму реєстрації за посиланням: https://forms.gle/J6gUapSSEC1byaiX8.

📍 Деталі та графік на сайті www.letsdoitukraine.org.

About the Author:

Оставить комментарий