Всеукраїнський проєкт «Мій телефонний друг»

Главная/Можливості для молоді, Новини, Новости, Потрібна допомога, Супергерої/Всеукраїнський проєкт «Мій телефонний друг»

Всеукраїнський проєкт «Мій телефонний друг»

UNICEF UkraineМіністерство молоді та спорту України та Українська Волонтерська Служба запустили всеукраїнський проєкт дружньої підтримки людей, що опинилися на самоті «Мій телефонний друг».

Волонтери проєкту телефонують тим, хто цього зараз потребує найбільше: людям літнього віку, людям із інвалідністю, батькам-одинакам, сім’ям з малолітніми дітьми і ділитяться корисною, якісною та перевіреною інформацією або просто дізнаваються, як у них справи.

Проєкт кидає виклик зростаючій самотності та надає молодим людям можливість долучитися до боротьби з наслідками пандемії коронавірусу. Ти можеш стати співрозмовником, якого людям іноді вкрай не вистачає.

Як це працює?
🔹Ти реєструєшся у волонтери на сайті https://befriend.volunteer.country/
🔹 Проходиш короткий онлайн-курс
🔹 Обираєш свого телефонного друга чи подругу
🔹 Щотижня спілкуєшся зі своїм «телефонним другом»
🔹 Отримуєш сертифікат у кінці проєкту

Давай робити добро разом?

About the Author:

2 комментария

  1. Алина 23.07.2020 в 23:44

    Дозвольте почати з деяких сумних речей. Вже по-над твтора року з нами немае нашого першого Президента — академiка Миколи Григоровича Чумаченка! На минулих зборах ми приймали постанову щодо вшану-вання його пам ят! Цьому було також присвячено роз-ширене ви!зне засiдання Президй академй у верест ми-нулого року у м. Омферопол^ вiдповiдна iнформацiя про яке була надрукована у другому минулорiчному но-мерi «Вюника економiчноl науки Укра!ни». Коротко нагадаю стан справ на сьогодш. На будинку 1нституту еко-номiки промисловостi НАН Укра!ни встановлено пам ятну дошку, направлено подання Донецьк1й мiськiй радi та мюькому головi про присвоення однш з вулиць мiста iменi академша Чумаченка, як вже згадувалося -затверджено положення та розпочато нагородження ме-даллю iменi першого Президента АЕН Укра1ни «За зна-чний внесок в економiчну науку», в Тернополi проведена вже друга Всеукра!нська науково — практична конферен-цiя присвячена М.Г.Чумаченку, в Iнститутi економiки промисловосп готуеться до друку збiрник наукових праць «Першi Чумаченк1вськ1 читання», який стане що-рiчнжм. Якщо я щось пропустив, в ходi зiбрання Ви ма-тимете змогу додати до цього перелiку сво! думки.

  2. Инна 28.07.2020 в 17:59

    Большое спасибо за обозрение. Ведь разительно занимательно!

Оставить комментарий