Ярмарка можливостей для молоді

Главная/Новини/Ярмарка можливостей для молоді

Ярмарка можливостей для молоді

31 січня відбулася наша Ярмарка можливостей для молоді

10 локацій, близько 80 учасників, конкурси та вікторини, смачна кава, дружня атмосфера, нові знайомства, партнери та неформальне спілкування — саме такою була Ярмарка можливостей для молоді.

Захід організований нашою Командою мрії Молодіжного центру спільно з Патріотичне виховання Черкащини та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Наша Олена Кудрявцева виступила ведучою та спікером на заході, а також презентувала діяльність Молодіжного центру протягом 2018 року та актуальні проекти на 2019 рік.

Начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський виступив зі вступним словом про молодіжну роботу та новий проект по державотворенню.

Поліщук Олександр розповів про Патріотичне виховання Черкащини, а також походи і табори, які відбудуться цього літа на Черкащині.

Ми дуже вдячні всім партнерським організаціям, які виступили на заході, кожна з ваших локацій була унікальна, а також велика дяка гостям, за те що знайшли хвилинку та завітали на нашу Ярмарку, сподіваємося ви знайшли для себе новеньку можливість!

Далі буде)

 

About the Author:

Оставить комментарий