Захист проектних пропозицій від Управління у справах сім’ї, молоді та спорту

Главная/Конкурс, Конкурси, Можливості для молоді, Новини, Новости/Захист проектних пропозицій від Управління у справах сім’ї, молоді та спорту

Захист проектних пропозицій від Управління у справах сім’ї, молоді та спорту

👨‍💼👩‍💻 Захист проектних пропозицій конкурсу від Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА відбувся сьогодні, 14 травня, в Молодіжний Центр.

📢 Конкурсний відбір провели задля активізації та підтримки громадської активності молоді, зокрема створення банку молодіжних суспільно-корисних ініціатив за напрямком «Підтримка сімей та пропаганда сімейних цінностей».

🙋‍♀🙋‍♂ Свої корисні проектні пропозиції захищали представники громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів міста та області, які могли подати їх з 11 березня до 11 квітня 2019 року.

🙂 З-поміж ідей, які запропонували учасники заходу: «Вдосконалення роботи Центру дозвілля та відпочинку дітей шкільного віку «Барвограй», робота з гендерної тематики «Від А до Я», конкурс родинної творчості «Домашні улюбленці в нашій сім’ї», проекти «Сім’я без насильства» та «Пропаганда сімейних цінностей».

🗣 Членами комісії виступили представники громадських організацій Світлана Біляєва, Уманського педагогічного університету ім. Павла Тичини Оксана Кравченко, представники управління Олександр КрасюкTanichka ZhukovichВалентина Тихоненко та представники Молодіжний Центр Елена Кудрявцева та Оленка Левченко.

📌 Критеріями оцінювання проектів були:
— Відповідність пріоритетним соціальним проблемам
— актуальність
— ефективність
— залучення додаткових коштів
— собівартість
— подальша реалізація проектів в районах області та реалістичність їх втілення.

📣 Найбільш вдалі проектні ініціативи будуть внесені до календарного плану управління на 2019 рік та отримуватимуть фінансову підтримку протягом цього року.

About the Author:

Оставить комментарий