Захист проєктних пропозицій конкурсу від Управління у справах сім’ї, молоді та спорту

Главная/Новини, Новости/Захист проєктних пропозицій конкурсу від Управління у справах сім’ї, молоді та спорту

Захист проєктних пропозицій конкурсу від Управління у справах сім’ї, молоді та спорту

👨‍💼👩‍💻 Захист проєктних пропозицій конкурсу від Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА відбувся 3 та 4 лютого, в Черкаській обласній державній адміністрації.

🙋‍♀🙋‍♂ Свої корисні ідеї захищали представники громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів міста та області, які могли подати їх з 10 грудня 2019 року до 10 січня 2020 року.

📢 Конкурсний відбір провели задля активізації та підтримки громадської активності молоді. Максимальна сума для фінансування проєкту становила 12 000 гривень.

📌 Критеріями, за якими журі конкурсу оцінювало проєктні пропозиції були:

— відповідність пріоритетним соціальним проблемам;
— актуальність;
— ефективність;
— залучення додаткових позабюджетних коштів;
— собівартість;
— подальша реалізація без додаткового державного фінансування;
— реалістичність;
— чисельність.

🙂 З-поміж ідей, які запропонували учасники заходу:

вишкільні й військово-патріотичні табори («Повстанець», «Холодноярщина»), мандрівні квести й туристичні змагання («Залізняк», «Легенда Холодного яру»), тренінги, семінари-практикуми і конференції, фестивалі молодих літераторів («Сонячні кларнети», «Міст»), фотовиставки («Щастя, як воно є»), екологічні проєкти («Екологічна майстерня»), інформаційні кампанії (до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми), гендерно-орієнтовані програми («Гендерні ролі та гендерна рівність», «Чоловіки та жінки – рівні права!», «Сім’я від А до Я»), заходи із протидії насильству («Сім’я без насильства», «16 днів проти насильства») та наші улюблені молодіжні ініціативи (молодіжний тренінговий клуб «Крок до успіху», молодіжний нетворкінг «Територія успіху»).

🗣 Членами комісії виступили: представники Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Олександр Красюк і Валентина Тихоненко, представниці Молодіжний Центр Олена Лісова та Nataliya Nedilko, очільник Патріотичне виховання Черкащини Олександр Поліщук представники громадських організацій, ініціативних груп та центрів: Галаєва ОксанаАнатолій РекунОлександр Вовченко, Olga Mardar, Александр Лавриненко.

📣 Найбільш вдалі проектні ініціативи будуть внесені до календарного плану управління на 2020 рік та отримають фінансову підтримку протягом цього року.

About the Author:

Оставить комментарий