Згодом стартує програма “Skills Lab: успішна кар’єра”

Главная/Новини, Новости/Згодом стартує програма “Skills Lab: успішна кар’єра”

Згодом стартує програма “Skills Lab: успішна кар’єра”

Hi, guys 😊
Маємо для вас чудову новину 👍
🖊 Мрієте знайти хорошу роботу, та не маєте достатньо навичок, тоді ця інформація для вас!

📍 12 вересня у Молодіжний Центр стартує програма “Skills Lab: успішна кар’єра”. Вона розроблена фахівцями та фахівчинями, для розвитку та вдосконалення навичок, які є затребуваними на сучасному ринку праці та допоможуть молоді знайти своє перше робоче місце 👤.

🔖 Наша Tanya Doloshicka 21 вересня побувала на навчальному тренінгу для координаторів програми “Skills Lab: успішна кар’єра” в HUB 4.0, Київ.

🗣 Yarema Oleksandr привітав учасників та побажав натхненної роботи. «Важливо, щоб ми не просто проводили тренінги, а змінювали життя молоді. Тільки розуміючи, що ми можемо працювати одне для одного, тільки тоді сформується порядок денний», — додав заступник Міністра молоді та спорту України.

Тарас Деркач (Taras Derkach), координатор Career Hub та Yuliya Bolgak, менеджерка молодіжних проектів в Центрі «Розвиток КСВ» розповіли про програму навчання і тематичні блоки, допомогли зрозуміти принципи, поставлені KPI, та показали, як працювати з робочими блокнотами-помічниками.

😃 Дякуємо Career Hub та організаторам за чудове проведення тренінгу та мегакруті емоції.

 Друзі, організатори підготували для вас багато цікавенького та корисного. Чекайте на реєстраційну форму, уже зовсім скоро!

 CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

 UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

http://careerhub.in.ua/navchalisya-shhob-navchati-koordin…/…

About the Author:

Оставить комментарий