Ігровий автомат Starburst

Онлайн-апарат Starburst відноситься до популярних ігор компанії NetEnt і присвячений тематиці дорогоцінного каміння. У ньому лигше п’ять барабанів, на яких три ряди розташовуються тематичні символи. Ставки від 1 до 10 монет пропонується робити на десять фіксованих ліній. Головна особливість відеослоту “Зірка” в тому, що виплати на активних шпальтах зараховуються у двох напрямках – зліва направо та навпаки.

Правила та функціонал апарату Starburst

Щоб перейти до запуску п’яти барабанів онлайн-слоту Starburst, геймеру слід натиснути на функціональну клавішу зеленого кольору із двома протилежними стрілками. Керувати ігровим процесом допоможуть інші кнопки, а саме:

  • «Coin Value» – клавіша для визначення номіналу однієї віртуальної монети;
  • «I» — перегляд таблиці виплат із докладним описом коефіцієнтів усіх символів;
  • «Max Bet» – гра з максимальними ставками на спині;
  • «Auto» — активація автоматичного режиму гри;
  • «Bet» — перегляд розміру поточної ставки.

Для перегляду поточної суми виграшу геймеру достатньо натиснути кнопку «Win», а відрегулювати гучність звуку вдасться після натискання на іконку із зображенням динаміка.

Символи та призові опції в апараті

Після успішних спинів Пінап казино на екрані відеослота “Зірка” випадатимуть тематичні символи. Виплати почнуть нараховуватись на рахунок гравця лише в тому випадку, якщо на одній активній лінії з’явиться певна кількість однакових знаків. Це можуть бути дорогоцінні камені фіолетового, синього, зеленого, червоного або жовтого кольорів з множниками до х60, а також червоні сімки (х25-х125). Зображення одинарних BAR допоможуть помножити ставку у 50-250 разів. Все залежить від кількості символів, що одночасно випали.

Симулятор “Зірка”

На середніх барабанах може з’являтись Вайлд. Він представлений різнобарвною шестигранною зіркою і виконує відразу кілька функцій замінює інші піктограми і розширюється на весь барабан. Також Wild-символ сприяє запуску респіну, під час якого всі Дикі іконки фіксуються на своїх місцях. Респін повторюється після появи ще одного Wild. В результаті вже два барабани будуть заповнені Дикими символами, що в рази збільшити можливість отримання великих виплат.

Грайте онлайн ігрові автомати від 1 грн Starburst з оптимальними ставками і виграйте до 250 кредитів завдяки функції респінів.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ